+421 904 209 666 carvalet@carvalet.sk

Proč jsou naše výrobky tak výjimečné?

Šetrnost

Samozřejmě můžete na čištění svého milovaného auta použít agresivní prostředky, které můžou škodit nejen životnímu prostředí, ale i Vám. Ale proč, když místo nich můžete použít výrobky Carvalet. Naše výrobky patří k nejšetrnějším na světě. Přesvědčte se o tom sami. Jestli milujete své auto  – není lepší volba.

Ekologie

Ekologie, to není jen třídění odpadu a čistota životního prostředí. Jsou to také chemické prostředky, které používáte. Víte co způsobí většina z nich, dostanou-li se do půdy? Zřejmě by jste to raději nevěděli. Proto používejte výrobky Carvalet a starost o životní prostředí můžete pustit z hlavy. Naše výrobky jsou ekologické a rychle biologicky rozložitelné.

Účinnost

Naše autokosmetika se vyrábí ve Velké Británii. Je to výsledek testování a srovnání více jak 200 receptur. Proto jsou tak výjimečné. Nejen, že opravdu čistí, ale také ideálně pečují o karoserii a ostatní povrchy, pro které jsou určeny.

Ředění

Když Vám řeknu, že se většina našich přípravků ředí v poměru 1:20, 1:250 a také 1:500 a nesníží se tím jejich účinnost, zdá se, že nikdy nedojdou. Na jedno mytí stačí doslova mililitry prostředku a účinek je plně dostačující.

Nízká cena

Proč jsou naše výrobky dokonce o 50% levnější než výrobky konkurenční? Je to tím, že je dovážíme přímo od dodavatele a ne zdlouhavou cestou přes zprostředkovatele. Říká se, že risk je zisk. V případě našich přípravků to je pro Vás jen zisk bez riskování.